Objednať online kurz

Ako zrealizovať úhradu kurzu?

Nižšie nájdete formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Ak si želáte, aby faktúra bola vystavená na firmu, vyplňte prosím aj informácie o spoločnosti.

Ak si želáte uhradiť kurz prevodom, zaškrtnite políčko "Bankový prevod". Úhradu je možné zrealizovať aj v hotovosti na recepcii jazykovej školy Royalschool na Obchodnej ulici č.2 v Bratislave. Kontaktné informácie nájdete tu.


Čo sa udeje po vyplnení formulára?

Po vyplnení formulára sa Vám zobrazí stránka s informáciou o jeho úspešnom odoslaní. Následne, v priebehu niekoľkých minút Vám na e-mailovú adresu, ktorú ste vyplnili, príde zálohová faktúra s informáciami potrebnými pre realizáciu bankového prevodu.

Po zrealizovaní úhrady a pripísaní finančných prostriedkov v prospech nášho účtu Vám zašleme potvrdzujúci e-mail. Od tohto momentu sa stávate členom Royal Akadémie Prémium. Po prihlásení sa do Vášho konta uvidíte prémiový obsah, ktorý Vám bude celý k dispozícii po začatí kurzu 21.10.2014.


Cena a predaj na splátky

Pri jednorazovej úhrade kurzu je cena 149 EUR. Splatnosť zálohovej faktúry je 2 týždne od jej vystavenia a zaslania na Váš e-mail.

Kurz je možné uhradiť v troch splátkach po 53 EUR. Pri splátkovom predaji je celková cena kurzu 159 EUR. Termín pre zaplatenie jednotlivých splátok je 2 týždne od ich vystavenia a doručenia na Váš e-mail.


Vyberte si spôsob úhrady

  1. Prevodom - cez zálohovú faktúru
  2. Kartou cez PAY PAL

Platba prevodom pomocou zálohovej faktúry

Platba kartou cez Pay Pal

V prípade, že chcete kurz uhradiť platobnou kartou, môžete využiť Pay Pal. Stačí zadať požadované informácie a platbu zrealizujete veľmi rýchlo a najmä bezpečne. Stačí kliknúť na tlačítko Buy Now a budete presmerovaný(á) na stránku s platobným formulárom.